Muratpaşa Klima Servisi – Serviste Profesyonellik!

muratpaşa klima servisi

Muratpaşa klima servisi, iklimlendirme ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümleri sunuyor…

Muratpaşa, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bayrampaşa ilçesine bağlı 11 mahalleden biridir. İsmetpaşa, Kocatepe, Kartaltepe ve Yenidoğan mahalleleri ile komşu olan mahalle aynı zamanda doğuda Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçeleriyle sınırdaştır. 35 bin kişinin yaşadığı ve büyük bir yerleşim yeri olan Muratpaşa bölgesinde pek çok yaşam alanı vardır. Servis Home ekibi Muratpaşa bölgesinde klima hizmetlerine devam etmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Muratpaşa’da Servis Home Kalitesi

Muratpaşa klima servisi olarak İstanbul’un her noktasına çözüm götürüyoruz. Servis uygulamalarında başarılı ekibimiz ve danışmanlarımızla adresinize gelerek ya da servis merkezimizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında destek sağlıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Muratpaşa klima servisi Servis Home danışmanlarımız klima satın alırken karar vermenize yardımcı oluyor. Tercih sürecinizde mekan büyüklüğünden kullanım koşullarına kadar belirttiğiniz aşamalarda sizlere özel çözümler sunuyor. Böylece yok yere bütçenizi zorlamamış ve ihtiyaçlarınıza uygun cihaz almış oluyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları