Meşrutiyet Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

meşrutiyet klima servisi

Meşrutiyet klima servisi, 30 yıla ulaşan tecrübesi ve 40 kişilik ekibiyle profesyonel klima çözümleri sunuyor.

Meşrutiyet, İstanbul’un Şişli ilçesinde mahalledir. Doğuda Nişantaşı, batıda Osmanbey semtleri ile çevrilidir. Rumeli, Halaskargazi ve Valikonağı caddelerinin sınırlarını oluşturduğu Meşrutiyet mahallesinde konfeksiyon mağazaları ve iş yerleri bulunur. Bölgedeki iklimlendirme ihtiyaçlarını ise ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Meşrutiyet’te Servis Home Kalitesi

Servis Home Meşrutiyet klima servisi olarak İstanbul’un her noktasında aynı hizmeti ve kaliteyi sürdürmekteyiz. Çağrı merkezimize ulaştığınızda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi alarak en kısa sürede yerinde çözümler için adresinize gelmekteyiz.

Servis Danışmanlığı

Meşrutiyet klima servisi olarak servis danışmanlarımızla klima satışında mekana özel seçimler yapıyoruz. İstediğiniz kapasitede markaları ve modelleri, fiyatlarını belirtiyor; mekan büyüklüğüne göre özel tercihler sunuyoruz. Satış sonrası destekte de klima kullanım bilgileri ve çağrı merkezimizi aramadan önce alacağınız önlemleri iletiyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları