Merter Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

merter klima servisi

Merter klima servisi, deneyimli teknik kadro ve sınırsız hizmet ile iklimlendirme çözümleri sunuyor.

Merter, İstanbul’un Güngören ve Bahçelievler Belediyelerine bağlı bir semttir. Merter bölgesi 500.000 metrekarelik sanayi alanı ve 3700 civarında firmayı barındırması nedeniyle tam bir yaşam merkezi görünümündedir. Tekstil merkezi olarak bilinen bölgede spor merkezleri, siteler, sinema salonları ve kurum binaları bulunur. Bu kadar çok sayıda insanın yaşam alanı olan Merter’de kaliteli klima bakım ve onarım hizmetlerini de ekiplerimiz sağlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Merter’de Servis Home Kalitesi

Merter klima servisi ekiplerimiz sektördeki deneyimimiz ve kalitemizle ayrıcalıklı hizmet garantisi veriyor. Çağrı merkezimiz arıza, bakım ve hizmet taleplerinizi oluşturduktan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Merter klima servisi Servis Home, servis danışmanlığı ile satış öncesi ve sonrası süreçlerde yanınızda yer alıyor. Hangi klimayı alacağınıza karar vermenizi sağlıyor, arıza durumlarında sizi nelerin beklediğini açıklıyor, klima kullanımıyla ilgili püf noktalar veriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları