Merdivenköy Klima Servisi – %100 Memnuniyet!

merdivenköy klima servisi

Merdivenköy klima servisi, fark yaratan klima uygulamalarıyla İstanbul’un en iyisi!

Merdivenköy, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan bir mahalledir. İstanbul’un en kalabalık mahallelerinden olan Merdivenköy, E-5 karayolu ve Göztepe arasındadır. Merdivenköy’ün önemli yapıları olarak Mihrimah Camii ve Şahkulu Sultan Dergahı gösterilebilir. İstanbul’un fethi zamanında büyük çarpışmalara sahne olan bu tarihi bölgede bulunan evlere, iş yerlerine ve okullara Servis Home ailesi hizmet vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Merdivenköy’de Servis Home Kalitesi

Merdivenköy klima servisleri olarak sektörel tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz. En çok tercih edilen klima servislerinden biri olarak:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Çağrı merkezimiz tarafından alınan taleplerinizi en kısa sürede karşılıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alırken doğru uzmanla çalışmak çok önemlidir. Mekanınızın büyüklük ve ihtiyacı olan ısınma değerlerine göre klima satın almanız gerekir. Merdivenköy klima servisi olarak servis danışmanlığı hizmetimizle bütçenize ve mekanınıza en uygun klimayı öneriyoruz. Bakımdan onarıma kadar yanınızda yer alıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları