Mecidiyeköy Klima Servisi – Aynı Gün Bakım Yerinde Onarım!

mecidiyeköy klima servisi

Mecidiyeköy klima servisi, İstanbul’un en iyi bakım ve onarım servisi…

İstanbul ilinin Şişli ilçesinin semtlerinden biri olan Mecidiyeköy, Büyükdere Caddesi’nin iki yanında, ağırlıklı olarak kuzey kesiminde yer alır. İstanbul’un en yoğun konut, iş ve trafik merkezlerinden biri haline gelen Mecidiyeköy, çevre yolu ve metro hattı gibi farklı ulaşım hatlarının kesişim noktasında yer aldığı için kalabalıktır. Büyükdere Caddesi ve Fulya Mahallesi, Kuştepe Mahallesi gibi mahallelerle sınırlanması da kalabalık olmasında etkendir. İş yerlerine, konutlara, restoranlara, eğlence mekanlarına, kurumlara klima hizmeti götüren Servis Home da bölgedeki ihtiyaçların tamamını hızlıca karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Mecidiyeköy’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Mecidiyeköy klima servisi ev ve iş yerlerinizin klima ihtiyaçlarını karşılıyor. Dilediğiniz an ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizde talep formunuz oluşturulduktan sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı, Servis Home bünyesinde olan ve diğer servis merkezlerinden farkını ortaya koymasını sağlayan bir özellik. Mecidiyeköy bölgesinde de aynı şekilde servis danışmanlığı yaparak klima alırken ve kullanırken sizlere yardımcı oluyoruz. Alanında uzman danışmanlarımız servis uygulamaları hakkında da destek oluyor sizlere.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları