Maslak Klima Servisi – Serviste Farkındalık!

maslak klima servisi

Maslak klima servisi, profesyonel klima uygulamaları, anında çözümler…

Maslak, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Sanayileşmeyle birlikte önce mahalle, sonra da semt konumuna yükselen köy şimdilerde İstanbul’un önde gelen semtlerinden biri olmuştur. Günümüzde birçok uluslararası şirketin genel müdürlüğünü barındıran modern gökdelenleri, üniversite yerleşkeleri, yaşam alanları ile İstanbul’un ve Türkiye’nin önemli yerlerinden olan Maslak’ta evlere ve iş yerlerine klima çözümlerini ekiplerimiz sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Maslak’ta Servis Home Kalitesi

Maslak klima servisi 30 yıla yaklaşan servis deneyimini İstanbul’un modern semtleriyle paylaşmaya devam ediyor. Yıl boyu hizmet veren çağrı merkezimizle:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi alıyor, en kısa sürede çözüm sunarak cihazınızı kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlarımızla ev ve iş yerlerinizin büyüklüğüne, hava şartlarına, istediğiniz ısı değerlerine göre klima seçimi yapmanızı sağlıyoruz. Keşif uzmanlarımızla birlikte adresinize gelerek klima fiyatları, kullanım şekilleri, tasarruf yolları, son çıkan aksesuarlar hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Böylece bütçenize ve mekanınıza uygun klimayı seçmiş oluyor ve yıllarca kullanım rahatlığı sağlıyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları