Maltepe Klima Servisi –Aynı Gün Servis!

maltepe klima servisi

Maltepe klima servisi ekiplerimiz hızlı destek garantisiyle sorunlarınıza çözüm getiriyor.

Maltepe, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ilçelerinden biridir. Marmara Denizi’nin kıyısında yer alan Maltepe; Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşudur. İstanbul’un 10. büyük ilçesi olan ilçe için Maltepe klima servisleri desteğini ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Maltepe klima servisi tüm mekanlarda klima sorunlarını gidermekte, bakım ve montaj ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Maltepe klima servisi olarak İstanbul’da her ilçede hizmet vermeye devam ediyoruz. Ödüllü klima servis merkezlerinden olan Servis Home markamız; bakımda ve onarımda profesyonel ve uluslararası standartlarda hizmet vermeye dikkat etmektedir.

Maltepe klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini hizmetleri verilmektedir.

Servis Danışmanlığı

Klima bakımı, onarımı ve kullanımı hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Maltepe klima servisi danışmanlarımız klimalarınızı nasıl daha verimli kullanacağınızdan arıza durumlarında sizi bekleyen süreçlere kadar dilediğiniz konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayacak. Ayrıca montaj ve söküm uygulamaları hakkında da bilgi vererek servis hizmeti bitimine kadar yanınızda yer alacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları