Mahmutpaşa Klima Servisi – Uzmanından Hizmet!

mahmutpaşa klima servisi

Mahmutpaşa klima servisi, klimalarınızın ömrünü uzatıyor…

Fatih ilçemizin semtlerinden biri olan Mahmutpaşa, adını Fatih Sultan Mehmet’in sadrazamı Mahmud Paşa’dan almıştır. Tayahatun ve Sururi mahallelerini içine alan semtte, bir kısmı 17.-18. yüzyıllardan kalan iş hanlarının içinde küçük sanat sahiplerinin atölyeleri bulunur. Şimdilerde giyim eşyası ve manifaturacı dükkânlarının sıralandığı Mahmutpaşa’da klima ihtiyaçlarını ise deneyimli ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Mahmutpaşa’da Servis Home Kalitesi

Mahmutpaşa klima servisi Servis Home, İstanbul’un en iyi teknisyenleri ve araç filosu ile hizmet vermektedir. Ekiplerimiz geniş tedarik ağımız ve sektör deneyimimiz sayesinde %100 memnuniyet garantili:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri sunmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlarımız sayesinde klima satışı ve satış sonrası süreçlerde kaliteli destek alacaksınız. Satın alacağınız klimanın modeline ve markasına birlikte karar verecek, dolayısıyla sizin için en uygun klimayı almış olacaksınız. Ek olarak kullanım tüyoları veren danışmanlarımızdan çağrı merkezimizi aramadan önce cihazınızı nasıl korumanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları