Mahmutbey Klima Servisi – Aynı Gün Bakım Anında Onarım!

mahmutbey klima servisi

Mahmutbey klima servisi, Türkiye’nin en güvenilir klima yetkili servisi olarak hızlı hizmet garantisiyle sizlerle!

Mahmutbey, Bakırköy ilçesine bağlı bir semt iken şimdilerde Bağcılar sınırları içinde yer almaktadır. Yaklaşık 25 bin nüfusu olan Mahmutbey de diğer İstanbul bölgeleri gibi iş yerlerine ve okullara Servis Home ailesi iklimlendirme hizmetleri götürmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Mahmutbey’de Servis Home Kalitesi

Mahmutbey klima servisi ekiplerimiz iklimlendirme ihtiyaçlarınızın tamamında 40 kişilik teknisyen ve geniş araç filosuyla destek veriyor. Mahmutbey’de yer alan binaların servis süreçlerinde ekibimiz genel olarak:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Servis Home servis danışmanları, klima satışında sizlere daimi destek oluyor. Ekibimize ulaştığınız taktirde keşif uygulaması başlatılarak mekan büyüklüğüne göre klima almanız sağlanıyor. Mahmutbey klima servisi, servis danışmanlığı hizmeti sayesinde hem kullanım hem de bakım bilgileri ediniyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları