Levent Klima Servisi – Maksimum Konfor!

levent klima servisi

Levent klima servisi, uzun ömürlü ve dayanıklı klimalar için uzman destek sunuyor.

Levent, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir semt. Batıda Büyükdere Caddesi, Çeliktepe ve Gültepe, doğuda Etiler ve Akatlar, güneyde Levazım mahalleleri, kuzeyde ise Maslak semtleriyle çevrilidir. 4 kısım konutları ile bilinen bölgede 3 binden fazla kişi yaşamaktadır. Çarşısı, otelleri, iş merkezleri, eğlence mekanları, alışveriş merkezleri, restoran ve kafeleri ile her gün binlerce kişiyi ağırlayan Levent’te klima ihtiyaçlarınızı Servis Home karşılıyor.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Levent’te Servis Home Kalitesi

Servis Home, Levent klima servisi bünyesinde birçok hizmeti bir arada bulabilirsiniz. Çağrı merkezimize gelen aramalarınızın ardından teknik ekibimizle birlikte:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Levent klima servisi ekibi olarak servis danışmanlığı sayesinde klima ile ilgili aklınıza takılan her şeye yanıt buluyoruz. Ekibimizle, hangi klimayı alacağınıza karar vermenizi sağlıyor, servis uygulamaları hakkında bilgi veriyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları