Levazım Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

levazım klima servisi

Levazım klima servisi, 30 yıla ulaşan tecrübesi ve 40 kişilik ekibiyle profesyonel klima çözümleri sunuyor.

Levazım, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinin mahallerinden biridir. Önceleri askeri satış alanı olan semt, nüfus yoğunluğunun hızla artmasıyla ayrı bir mahalle olmuştur. Ulus’tan Ortaköy’e uzanan dik bir yamaçın üstüne kurulan mahallede yakın zamanda yapılmış çok sayıda modern site bulunmaktadır. Yerleşim ve iş yerleri için servis hizmetlerini ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Levazım’da Servis Home Kalitesi

Servis Home Levazım klima servisi olarak güler yüzlü ve ilgili çağrı merkezimizle:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi alıyor, en kısa sürede yerinde çözümler için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Levazım klima servisi olarak servis danışmanlarımızla klima satışında mekana özel seçimler yapıyoruz. Alan büyüklüğüne ve coğrafi şartlara uygun olarak istenilen ısı değerlerini sağlayacak cihazları size sunuyoruz. Satış sonrası destekte de klima kullanım bilgileri ve çağrı merkezimizi aramadan önce alacağınız önlemleri iletiyoruz. Dilediğiniz her an hizmet sunuyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları