Kuzguncuk Klima Servisi – Serviste Lider!

kuzguncuk klima servisi

Kuzguncuk klima servisi, klima çözümlerinde uluslararası hizmet kalitesi…

Kuzguncuk İstanbul’un Anadolu yakasında Üsküdar ilçesinde yer alan bir semttir. Boğaziçi’nin Anadolu kıyısında, Üsküdar, Paşalimanı ile Beylerbeyi arasındadır. İstanbul’un Asya kesimindeki ilk Musevi yerleşim bölgesi olan Kuzguncuk 17. yüzyıl kaynaklarında Musevi köyü olarak anılır. Bostanı, kilise, cami ve sinagogları, Rum ve Musevi mimarisine ait evleri ile dikkat çeken İstanbul’un bu güzide semtine iklimlendirme çözümleri için ekiplerimiz destek vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kuzguncuk’ta Servis Home Kalitesi

Servis Home Kuzguncuk klima servisleri olarak alanında uzman teknisyenlerimizle klimalarınızın her ihtiyacını karşılamaktayız.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetlerimiz için çağrı merkezimize ulaştığınızda yerinde hizmet ayrıcalığından yararlanmanızı sağlamaktayız.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı yılların tecrübesini sizlerle buluşturuyor. Danışmanlarımız klima alışverişlerinizde size yardımcı olarak bütçe dostu cihazlar almanızı sağlıyor. Bakımı yapılan klimalarınızla ilgili kullanım bilgileri verirken tamir aşamalarında merak ettiğiniz soruları yanıtlıyor. Yanınızda her zaman uzman birinin olmasının rahatlığını yaşamanızı sağlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları