Kumkapı Klima Servisi – Semtin En İyisi!

kumkapı klima servisi

Kumkapı klima servisi, hizmette deneyim ve uzmanlık arayan kişi ve kuruluşlara destek…

Kumkapı, İstanbul’un Fatih ilçesi sınırları içinde yer alan; tarihî yarımadanın Marmara Denizi kıyısındaki semtlerinden biridir. Doğusunda Kadırga, kuzeyinde Gedikpaşa, batısında da Yenikapı bulunmaktadır. Yakın dönemlere değin yoğun olarak Ermeni kökenli vatandaşların yaşadığı Kumkapı’da bugün hâlâ bir Ermeni okulu ve çok sayıda Ermeni kilisesi bulunmaktadır. İstanbul’un balıkçıları ve meyhaneleriyle ünlü semtlerinden olan Kumkapı’da iklimlendirme hizmetlerini ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kumkapı’da Servis Home Kalitesi

Kumkapı klima servisi Servis Home olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde aradığınız kaliteli klima uygulamalarını yıl boyu sunmaktayız.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri için çağrı merkezimize ulaştığınız taktirde en kısa sürede adresinize gelerek klima çözümleri sağlamaktayız.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığından yararlanarak doğru klimayı ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Evinizin ve iş yerinizin büyüklüğüne, istediğiniz iklimlendirme değerlerine göre önerilenler arasından tercih yapabilirsiniz. Aynı zamanda cihaz sorunlarınızı uzmanlarımızla paylaşarak öneriler alabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları