Küçükyalı Klima Servisi – Serviste Lider!

küçükyalı klima servisi

Küçükyalı klima servisi güven veren uygulamalarıyla serviste ve bakımda lider!

Küçükyalı, İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe ilçesine bağlı Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir semttir. Eski yerleşim birimlerinden olan Küçükyalı’da doğal zenginliklerin yanında gelişen iş merkezleri ve yaşam alanları da bulunmaktadır. Küçükyalı klima servisleri desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Küçükyalı klima servisi ev ve iş yerlerindeki klimalarda görülen arıza ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

İstanbul’un en deneyimli servis ekiplerinden biri olan teknisyenlerimiz Küçükyalı’da da iklimlendirme çözümleri sunmaktadır. Küçükyalı klima servisi ekiplerimiz ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinizde hizmet vermektedir.

Servis Danışmanlığı

Yıllardır kullandığınız ya da yeni aldığınız klimalarınızda görülen arızalar için profesyonel ekiplerle çalışmak isterseniz Servis Home ücretsiz servis danışmanı ServisMan yanınızda! Duvar tipinden kasete, kanallıdan VRF klimalara kadar her markanın klima tamiri ve bakımı ile ilgilenen ekiplerimiz, herhangi bir bedel ödemeden yararlanacağınız servis danışmanlığı hizmetiyle tüm sorularınızı yanıtlayacak. Sorunsuz bir klima bakımı ve tamiri süreci geçirmeniz sağlanacak.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları