Küçükköy Klima Servisi – Sektörün Lideri!

küçükköy klima servisi

Küçükköy klima servisi, yaşam alanlarınızda konfor ve güvenlik…

Küçükköy, İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesine bağlıdır. Güneyinde Alibeyköy ve Taşlıtarla semtleri, kuzeyinde Sultançiftliği semti, batısında Bayrampaşa ilçesine bağlı Yıldırım Mahallesi ve Cevat Paşa Mahallesi, doğusunda ise Eyüp ilçesi yer alır. Yaklaşık 70 bin nüfusu ile en büyük semtlerden biri olarak karşımıza çıkan Küçükköy’ün klima ihtiyaçlarını da Servis Home kalitesi karşılar. Evlere, iş yerlerine, konutlara, spor merkezlerine, okullara, mağaza ve bankalara ekibimiz klima çözümleri sunar.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Küçükköy’de Servis Home Kalitesi

Gaziosmanpaşa klima servisi Servis Home Küçükköy’de deneyimli klima hizmetlerini sunuyor. Alanında uzman teknik ekiplerimiz ve araç filomuz ile adresinize gelerek ya da servis merkezimizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz karşılanıyor.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlığı hizmeti ile ayrıcalık yaratan ekibimiz, klima satın alırken seçeneklerinizi oluşturmanıza yardımcı oluyor. Danışmanlarımız kullanım koşulları ve püf noktaları veriyor, arıza durumlarında neler yapmanız gerektiğini anlatarak sorularınızı cevaplıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları