Küçükbakkalköy Klima Servisi – Serviste Güven!

küçükbakkalköy klima servisi

Küçükbakkalköy klima servisi, klimalarınız için profesyonel destek…

İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı olan bir mahalle olan Küçükbakkalköy’de yaklaşık 30 bin kişi yaşamakta. İlk yerleşim yerleri 1940’lı yıllarda yapılmaya başlanmış olup hızla ilerlemiştir. Ulaşım yollarına ve çevre semtlere yakınlığı yoğun yaşam alanlarından biri olmasını sağlamıştır. Hastaneler, okullar, spor salonları, sinema salonları, alışveriş merkezleri, iş yerleri ve konutları içeren bu büyük mahalleye Servis Home olarak teknisyenlerimizle birlikte İstanbul’un en kaliteli servis hizmetlerini sunmaktayız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Küçükbakkalköy’de Servis Home Kalitesi

Küçükbakkalköy klima servisleri Servis Home teknik servisi olarak bölgenin tüm iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda ve taleplerinizi ilettiğinizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetlerimizi kısa sürede sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servisman servis danışmanlığı satış ve servis süreçlerinde sunduğu destekle sizlere en uygun klimayı almanızı sağlıyor. Aynı zamanda montaj ve arıza durumlarında yapmanız gerekenleri de anlatıyor. Satıştan sonra da tüm süreçlerde yanınızda yer alıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları