Kozyatağı Klima Servisi – Zamanında Hizmet!

kozyatağı klima servisi

Kozyatağı klima servisi profesyonel servis hizmetleri ve teknisyenleriyle yanınızda!

Kozyatağı, Kadıköy’e bağlı bir mahalledir. Önceleri, İçerenköy ve Sahray-ı Cedid mahallelerine bağlıyken 1902 yılında ayrılarak Kozyatağı Mahallesi adıyla kurulmuştur. 19 Mayıs, Bostancı, Suadiye ve İçerenköy mahallesi ile komşudur. Son yıllarda hızla gelişen Kozyatağı, iş yerleri, plazalar ve konutlarla çevrilidir. Aynı zamanda restoranlar, kafeler ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu bölgede klima sistemleri için gerekli olan çözümü Servis Home sağlar.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kozyatağı’nda Servis Home Kalitesi

Ekibimiz teknik becerisi ve tedarik ağı ile klima çözümlerinde İstanbul’un her semtinde olduğu gibi, Kozyatağı klima servisleri olarak da kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Çağrı merkezimize gelen aramalardan sonra sizlere:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetlerini en kısa sürede sunarak memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Servis Danışmanlığı

Klima alırken Servisman servis danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Servis Home klima ekibimiz alanında uzman danışmanlarla hangi klimayı almanız gerektiğine daha rahat karar vermenizi sağlıyor. Ayrıca bakım ve onarımda karşılaşacağınız süreçler hakkında bilgilendirmede bulunuluyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları