Koşuyolu Klima Servisi – İklimlendirmede Kalite!

koşuyolu klima servisi

Koşuyolu klima servisi, deneyimli ekip, güvenli hizmet…

Koşuyolu İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy ilçesine bağlı bir semttir. Validebağ ve Altunizade semtleriyle komşudur. İstanbul’un en nezih ve yeşil semtlerinden biri olan Koşuyolu’nda, son yıllarda çok katlı hanlar yapılmıştır. İş merkezlerinin fazla olduğu bölgede aynı zamanda restoranlar ve kafelerin sayısı da fazlalaşmıştır. 10 bini geçen Koşuyolu nüfusu için iklimlendirme çözümlerini deneyimli servis ekiplerimiz sağlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Koşuyolu’nda Servis Home Kalitesi

Servis Home Koşuyolu klima servisleri olarak 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve geniş araç filomuz ile semtinizde kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Çağrı merkezimize gelen:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizde en kısa sürede mekanınıza ulaşıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Hangi klimayı satın alacağını bilmeyenler için profesyonel servis danışmanlığı! Uzman danışmanlarımızla kişisel ve kurumsal mekanlarınıza uygun cihazı almanızı sağlıyoruz. Her ihtiyacınızda yanınızda olan danışmanlarımız sayesinde doğru cihazla yıllarda memnun kalacağınız bir klima deneyimi sunuyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları