Kocasinan Klima Servisi – Serviste Profesyonellik!

kocasinan klima servisi

Kocasinan klima servisi bir telefon uzağınızda! Profesyonel servis hizmetlerini uzakta aramayın…

Kocasinan, Bahçelievler bölgesinin en eski yerleşim birimlerindendir. 70 bini aşan nüfusu ile önemli bir yaşam alanı olarak kabul edilen Kocasinan, evlerin ve iş merkezlerinin yoğunlukta olduğu bir semt. Servis Home da İstanbul’un önemli bölgelerinden biri olan Kocasinan’da bakım, onarım-tamir, yedek parça ve aksesuar gibi servis hizmetlerini sunarak her daim konforu ve ayrıcalığı yaşatmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kocasinan’da Servis Home Kalitesi

Klima servis ihtiyaçlarını uzman kadrosu ile anında karşılayan Servis Home, geniş araç filosu ve yedek parça ağı ile Kocasinan bölgesinde kişi ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Kocasinan Çağrı merkezimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile arıza ve hizmet talebinizin alınmasından kısa bir süre sonra:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Yerinde uygulamalarımız sayesinde cihazınızı aksatmadan kullanmanızı sağlıyoruz.

Servis Danışmanlığı

İstanbul genelindeki servis danışmanlığı hizmetimiz Kocasinan bölgesinde de devam ediyor. ServisMan, ücretsiz keşif yaparak klimalarınızın nereye monte edileceğinden nasıl kullanılması gerektiğine kadar farklı bilgiler veriyor. Aklınıza takılan her şeyi danışmanımıza sorabiliyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları