Kocamustafapaşa Klima Servisi – Uzmanından Hizmet!

kocamustafapaşa klima servisi

Kocamustafapaşa klima servisi, uzun ömürlü ve dayanıklı cihazlar için uzman destek sunuyor.

İstanbul semtlerinden Kocamustafapaşa, kuzeyinde Şehremini,Fatih, doğusunda Cerrahpaşa,Aksaray, güneyinde Yedikule, batısında Silivrikapı ve Belgratkapı ile çevrilidir. Koca Mustafa Paşa Camisi ve Sümbül Efendi Tekkesi, Ramazan Efendi Camisi, Hekimoğlu Ali Paşa Camisi ve Külliyesi ve Davut Paşa Camisi gibi tarihi yapıları bulunan bölge 20 bin nüfusludur. Camileri, dükkanları, alışveriş merkezleri, okulları ve konutları olan Kocamustafapaşa’da klima servisi ve satışı ile ilgili tüm sorularınızı Servis Home yanıtlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kocamustafapaşa’da Servis Home Kalitesi

Servis Home, Kocamustafapaşa’da kişi ve firmaların servis ihtiyaçlarını karşılamakta. Yılların deneyimi ve bilgi birikimine sahip ekibimiz adresinize gelerek ya da servis merkezimizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri sunulmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı hizmetinden yararlanarak almanız gereken klimayı daha rahat seçebilirsiniz. Ayrıca servis aşamaları hakkında bilgi edinerek bilinçli bakım ve onarımlar yaptırabilirsiniz. Yılların deneyimli danışmanları her sorunuza yanıt bulmaktadır.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları