Erken Bakım Kampanyaları – Yaz Gelmeden Klimanıza Bakım Yaptırın!

Erken Bakım Kampanyaları – Yaz Gelmeden Klimanıza Bakım Yaptırın!

Yaz geliyor, bakımsız klimalar hasta ediyor!

Sıcak havalarda daha çok kullanılan klimalarınızın sizi hasta etmesini istemiyorsanız geç olmadan klima bakımınızı yaptırın. Klima servisi uzmanları özellikle klima kullanımının yoğun olduğu yaz aylarında daha dikkatli olunması konusunda uyarı yapmaya devam ediyorlar.

Mart, Nisan ve Mayıs aylarında klima bakım taleplerinin yoğunlaştığını düşünürsek sıcak havalarda problem yaşamamak için klima servisi ekiplerinden bakım talebinde bulunun!


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Bakım Fırsatı!

Yanlış ve bakımsız klima kullanımı neticesinde ortaya çıkan hastalıklar kronik olarak tekrar edebiliyor. Temizliği yapılmayan, eski parçaları değiştirilmeyen klimalarda biriken tozun ve mikrobun doğrudan solunumu ile ortaya çıkan rahatsızlıklar kişilerin günlük yaşamını aksatıyor. Ayrıca doğrudan ve yüksek şiddette maruz kalınan serin hava sinüzit, alerji, yüz felci, lejnoyer, astım, zatürre, göz rahatsızlıkları gibi hastalıklara yol açıyor.

Sağlığınızı korumak istiyorsanız Erken Bakım Fırsatı için hemen Servis Home çağrı merkezini arayın! Ekonomik bakım hizmetlerinden yararlanın!