Kirazlıtepe Klima Servisi – Serviste Güven!

kirazlıtepe klima servisi

Kirazlıtepe klima servisi, uzman teknik kadro, sınırsız ekipman ve yedek parça!

Kirazlıtepe, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı 33 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Çengelköy; kuzeydoğusunda Güzeltepe; batısında Beylerbeyi; güneyinde Küplüce; doğusunda Mehmet Akif Ersoy; güneydoğusunda ise Ferah mahalleleri vardır. 13 bin nüfusu ile İstanbul’un mütevazi mahallelerinden olan Kirazlıtepe’ye iklimlendirme hizmetlerini ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kirazlıtepe’de Servis Home Kalitesi

Servis Home klima servisleri olarak Kirazlıtepe’de ev ve iş yerlerinin bakım ve arıza çözümlerinde en hızlı hareket eden biz oluyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınızda;

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Uzman klima danışmanlarımızla klima satın alırken doğru karar vermenizi sağlıyoruz. Ekonomik ve kaliteli bir cihaz aldıktan sonra klimanızı kullanırken, arıza tamiri ya da bakım yaptırırken yanınızda oluyoruz. Aklınıza takılan her soruya cevap veriyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları