Kirazlı Klima Servisi – Uzmanından Hizmet!

kirazlı klima servisi

Kirazlı klima servisi, uzun ömürlü ve dayanıklı cihazlar için uzman destek sunuyor.

Bağcıların en kalabalık semtlerinden biri olan Kirazlı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesine bağlı 22 mahalleden biridir. Kuzeyinde Yenimahalle; batısında Güneşli; doğusunda Yavuzselim; güneyinde ise Barbaros ve Kâzım Karabekir mahalleleri bulunmaktadır. 45 bine yaklaşan nüfusu ile büyük bir bölge olan Kirazlı’da Servis Home ailesi olarak evlerin, iş yerlerinin ve diğer yapıların iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamaktayız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kirazlı’da Servis Home Kalitesi

İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Kirazlı’da da Servis Home teknisyenleri profesyonel hizmetlerine devam ediyor. Yılların deneyimini ve çağdaş bakış açısını hizmetleri ile buluşturan ekibimizi aradığınızda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Hangi klimayı alacağınızı ya da arıza durumlarında ne yapacağınızı biliyor musunuz? Kirazlı klima servisi, servis danışmanlığı hizmeti sayesinde bu süreçleri sizin yerinize düşünen uzmanlar var. Servisman ile mekana göre klima seçimini yapabilir, arıza ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları