Kemalpaşa Klima Servisi – Sınırsız Destek!

kemalpaşa klima servisi

Kemalpaşa klima servisi, bakımda ve onarımda profesyonel uygulamalarıyla garanti sunuyor.

Kemalpaşa, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesine bağlı 22 mahalleden biri. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde ve doğusunda Fevzi Çakmak; batısında Fatih; kuzeyinde ise Yüzyıl mahalleleri bulunuyor. 35 bin nüfuslu bölgede iş yerleri, evler, okullar ve mağazalar için Servis Home iklimlendirme hizmetleri sunuyor.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kemalpaşa’da Servis Home Kalitesi

Servis Home klima servisi olarak İstanbul’un her bölgesine hizmet götürmeye devam ediyoruz. 30 yıla yaklaşan sektörel deneyimimiz, eğitimli teknisyenlerimiz ve tedarik ağımız sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Servis Danışmanlığı

Mekana uygun klima almak klima kullanımından tasarruf etmeyi sağlayan en büyük etkendir. Bu nedenle klima satın alırken işin uzmanına danışmanız gerekir. Servis danışmanlarımız ihtiyaçlarınıza ve mekanınıza en uygun klimayı belirler. Satış sonrası servis süreçlerinde de tüm sorunlarınızın çözümü için yanınızda olur.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları