Kazlıçeşme Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

kazlıçeşme klima servisi

Kazlıçeşme klima servisi, mükemmel servis hizmetleri, kusursuz çalışan klimalar!

Kazlıçeşme, İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinin alan olarak en büyük mahallesidir. 1957 yılında mahalle olan Kazlıçeşme, nüfus olarak sakin bir yapıda olsa da günümüzde miting ve konser alanı olarak kullanılan geniş alanlara sahiptir. Balıklı Rum Hastanesi, Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi ve Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve farklı yapıların yer aldığı Kazlıçeşme’nin iklimlendirme ihtiyaçlarını ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kazlıçeşme’de Servis Home Kalitesi

Koku ve toz yayan klimalar, aniden duran cihazlar, en yeni ürünler Servis Home’da! Kazlıçeşme klima servisi olarak yılların deneyimiyle:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi en kısa sürede karşılıyoruz. Yıllarca kullanacağınız dayanıklı klimalarınız olmasını sağlıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Kazlıçeşme klima servisi danışmanlarımız klimanızı satın alırken, kullanırken ve servise gönderdiğinizde aklınıza takılan her soruya cevap veriyor. Mekan büyüklüğüne ve sıcaklık değerlerine göre doğru cihazı seçmenizi sağlarken arıza durumlarında nelerin yapılacağını anlatıyor. Klimanızı güvenli ellere teslim etmiş oluyorsunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları