Kayışdağı Klima Servisi – Serviste Farkındalık!

kayışdağı klima servisi

Kayışdağı klima servisi, profesyonel klima uygulamaları, en hızlı çözümler…

Kayışdağı, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Adını, 438 metre yükseklğinde, İstanbul ilinin en yüksek üçüncü noktası olan Kayış Dağı’ndan alır. Batısında Küçükbakkalköy, güneyinde Büyükbakkalköy, doğusunda Mimar Sinan ve Ferhatpaşa bulunur. Yeditepe Üniversitesi ve İBB Kayışdağı Darülaceze Tesisleri ile iş yerleri ve sitelerin bulunduğu Kayışdağı’na bakım ve servis ihtiyaçlarını ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kayışdağı’nda Servis Home Kalitesi

Kayışdağı klima servisleri olarak 30 yıla yaklaşan servis deneyimimizi İstanbul’un modern semtleriyle paylaşmaya devam ediyoruz. Yıl boyu hizmet veren çağrı merkezimizle:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi alıyor, sizlere en kısa sürede çözüm sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlarımızla mekânınızın büyüklüğüne, hava şartlarına, istediğiniz ısı değerlerine göre klima seçimi yapmanızı sağlıyoruz. Danışmanlarımızla birlikte adresinize gelerek klima fiyatları, kullanım şekilleri, tasarruf yolları, son çıkan aksesuarlar hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Bakımda ve onarımda yanınızda oluyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları