Kavaklı Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

kavaklı klima servisi

Kavaklı klima servisi, deneyimli ekiplerle sorunsuz uygulamalar…

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı 10 mahalleden biri olan Kavaklı, 20 bine yaklaşan nüfusu ile büyümekte olan bir bölgedir. Kuzeyinde Barış; kuzeybatısında Adnan Kahveci; batısında Dereağzı; güneyinde Sahil; doğusunda Marmara; kuzeydoğusunda ise Yakuplu mahalleleri bulanmaktadır. Servis Home Kavaklı klima servisi ekibimiz bölgedeki ev ve iş yerlerine, okullara, spor salonlarına, camilere, alışveriş merkezlerine klima hizmetleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kavaklı’da Servis Home Kalitesi

İstanbul’un her noktasına servis hizmeti götüren Servis Home ailesi olarak uzman teknisyenlerimiz ve sektördeki deneyimimizle müşterilerimize:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında yardımcı olmaktayız.

Servis Danışmanlığı

Servis Home Kavaklı klima servisi, hangi klimayı alacağınıza karar verirken size yardımcı oluyor. Klima almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatarak evinize en uygun cihazı almanızı sağlıyor. Klima kullanımı için püf noktalar verirken arıza durumlarında da bir telefon uzağınızda sizi bekliyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları