Kavacık Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

kavacık klima servisi

Kavacık klima servisi ile yüksek performanslı ve verimli çalışan klimalar!

Kavacık, İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan mahallelerden biridir. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Anadolu ayağının yer aldığı Kavacık, 1980’li yılların sonunda gelişmeye başlamıştır ve günümüzde Beykoz’un en önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olmuştur. Kavacık klima servisleri desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Kavacık klima servisi ekiplerimiz her sokak ve semtte klima tamiri, bakım ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Kavacık klima servisi olarak İstanbul’un hemen hemen her semtine servis hizmeti götürmeye devam ediyoruz. Klima bakımı ve onarımında yıllardır sektörel tecrübemizle birlikte maksimum konfor yaratıyoruz. Kavacık klima servisi ekiplerimizle ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klimanızın bakım zamanı mı geldi, arıza durumlarında iyi bir servis bulamamaktan mı şikayetçisiniz? Klima tamiri ve bakımı için doğru servis ekipleriyle çalışmak istiyorsanız ücretsiz servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. ServisMan klima danışmanlarımız cihazınızın sorunlarını tespit ederek sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaklar. Kavacık klima servisi danışmanlarımız, klima bakımı zamanınızı nasıl takip edeceğinizi, onarım süreçlerinde nelerle karşılaşacağınızı anlatacaklar. Kavacık klima tamiri uzmanlarımız en kısa sürede cihazınızı yeniden kullanmanızı sağlayacaklar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları