Kasımpaşa Klima Servisi – Aynı Gün Servis!

kasımpaşa klima servisi

Kasımpaşa klima servisi, İstanbul’un en hızlı ve başarılı servisi…

İstanbul’un tarihi semtlerinden biri olan Kasımpaşa, Güzelce Kasım Paşa’dan adını almıştır. Osmanlı’ya ait çeşmeleri ve binaları bulunan Kasımpaşa’da 100 bini aşan bir nüfus yaşamaktadır. Bölgede bulunan evlere, otel, lokanta, mağaza, banka, alışveriş merkezi ve kafelere, kurum binalarına Servis Home ailesi olarak klima çözümlerini de bizler ulaştırırız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kasımpaşa’da Servis Home Kalitesi

Servis Home Kasımpaşa klima servisi 100 bini aşan Kasımpaşa nüfusuna klima hizmetleri götürerek iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılıyor. 40 kişilik teknik ekibimiz ve araç filomuzla bize ulaştığınız taktirde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz için kısa sürede hizmet veriliyor.

Servis Danışmanlığı

Kasımpaşa klima servisi Servis Home, servis danışmanlığı sayesinde hangi klimayı satın alacağınıza karar vermenizi kolaylaştırıyor. Klimaların modelleri ve kapasiteleri hakkında bilgi veren ekiplerimiz arıza ve tamir süreçlerinde neler yapmanız gerektiğini anlatıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları