Kartaltepe Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

kartaltepe klima servisi

40 bine yaklaşan nüfusu ile Bakırköy’ün en büyük mahallelerinden biri olan Kartaltepe’de klima servisi kalitesini adresinize getiriyoruz.

Kartaltepe, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir mahalle. Bahçelievler ilçesi ile komşudur. 5 mahalleye sınırı vardır. Bahçeleri, parkları, alışveriş merkezi, modern evleri ve spor kulübüyle dikkat çeken Kartaltepe’de bir telefon uzağınızda tüm servis ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kartaltepe’de Servis Home Desteği

Kartaltepe klima servisi Servis Home olarak, 40 kişilik teknisyen ekibimiz, geniş araç filomuz ve yedek parça ağımız ile klimalarınızın bakım ve arızalarına hızlı çözüm sunmaktayız. Sektörümüzün lider ekiplerinden biri olarak:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar alanlarında tam destek vermekteyiz.

Servis Danışmanlığı

Türkiye’nin en iyi servis danışmanı burada! Servisman sizlere hangi cihazı almanız gerektiğini, klimanızdan nasıl verim sağlayacağınızı, arızaların nasıl anında giderileceğini tek tek anlatıyor! Yetkili servis merkezi Servis Home klima danışmanı bir telefon uzağınızda!

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları