Karaköy Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

karaköy klima servisi

Karaköy klima servisi, 30 yıla yaklaşan deneyimiyle İstanbul’un en iyisi…

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Karaköy, en eski ticaret merkezlerinden biridir. Tarih boyunca bir liman ve ticaret merkezi olma özelliğiyle ön plana çıkan bölge, Osmanlı’nın finans merkezi olmuştur. Günümüzde ulaşım ve ticaret merkezi olma özelliğini koruyan Karaköy, mekanik, elektrik, elektronik ekipmanlarının satışını yapan dükkanlara sahiptir. Ayrıca bankalar, sinagoglar, kiliseler, camiler, konutlar Karaköy’ün kimliğini oluşturur. Servis Home ekibi de bölgedeki klima ve servis ihtiyaçlarına çözüm sunar.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Karaköy’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Karaköy klima servisi şehrin en kalabalık yerlerinden biri olan Karaköy bölgesine özel klima çözümleri sunuyor. Çağrı merkezimize ulaştığınızda 40 kişilik teknik ekibimiz ve araç filomuzla:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için adresinize geliyoruz. Sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Karaköy klima servisi Servis Home, farklı markaların klima danışmanlığını yaparak hangi cihazı almanız gerektiğine daha kolay karar vermenizi sağlıyor. Klima satışında olduğu kadar servis sürecinde de yanınızda yer alan ekibimiz işleyiş ve teslim aşamaları hakkında bilgi veriyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti verilmektedir.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları