Karagümrük Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

karagümrük klima servisi

Karagümrük klima servisi, aynı gün bakım onarım arıza hizmeti…

Karagümrük İstanbul’un en önemli tarihi semtlerinden biridir. Karagümrük’ü Fevzi Paşa caddesi, Vatan Caddesi (Adnan Menderes Bulvarı) ile Millet Caddesi (Turgut Özal Caddesi) sınırlamaktadır. Karagümrük, şehrin surlarının batı kesimine yakındır. Osmanlı döneminde memur ve esnafların yaşadığı bölgede çarşılar, camiler ve tarihi binalar bulunmaktadır. Eski mahalle atmosferini koruyan Karagümrük’te servis hizmetlerini ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Karagümrük’de Servis Home Kalitesi

Karagümrük klima servisi olarak İstanbul’da tam destek mottomuzla hareket etmeye devam ediyoruz. Kalite prensiplerimiz gereği sektördeki tüm rakiplerimizden daha iyi hizmet sunuyoruz.

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında hızlı destek vermeye ve memnuniyet yaratmaya devam ediyoruz.

Servis Danışmanlığı

Türkiye’nin en çok tercih edilen klima servis merkezi olarak sizlere danışmanlık sağlıyoruz. Uzman bakış açısıyla mekana uygun klima tercihlerinde sizleri yanıltmıyoruz. İstediğiniz güçte ve kalitede klima markalarını tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda kullanım önerileri vererek kabarık faturalarla ya da ani arızalarla karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları