Kanlıca Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

kanlıca klima servisi

Kanlıca klima servisi aynı gün servis ve bakım hizmetiyle daima yanınızda!

Kanlıca, İstanbul’un Beykoz ilçesinin ünlü bir semtidir. Anadoluhisarı ile Çubuklu arasında bulunan Kanlıca, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Anadolu yakasındaki ayağının kuzey tarafındadır. Yoğurdu ile meşhur olan semtte şimdilerde sakin yerleşim alanları ve doğal güzellikler bulunmaktadır. Kanlıca klima servisleri desteğini ise ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Kanlıca klima servisi ekiplerimiz her mekan için klima bakımı ve tamiri çözümü sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Kanlıca klima servisi olarak İstanbul’un her semtine ve mahallesine klima servisi hizmeti götürmeye devam ediyoruz. Sektörel tecrübemiz ve deneyimimiz sayesinde klima bakımı ve onarımı için maksimum destek veriyoruz. Kanlıca klima servisi ekiplerimizle ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize en kısa sürede geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima tamiri ve bakımı için doğru servis ekipleriyle çalışmak istiyorsanız ücretsiz servis danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. ServisMan klima danışmanlarımız kullandığınız cihazlara hangi sıklıkta bakım yapılması gerektiği karşılaşılan klima arızasının nasıl çözüleceği, klima tamiri sırasında sizleri nelerin beklediğini belirtecekler. Kanlıca klima servisi danışmanlarımız satın aldığınız klimaların montajı hakkında da sorularınızı yanıtlamaktadır. Kanlıca klima tamiri ekiplerimizle bir araya gelerek doğru hizmet almanız sağlanacaktır.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları