Kandilli Klima Servisi – Serviste Mükemmellik!

kandilli klima servisi

Kandilli klima servisi olarak nitelikli servis hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız…

Kandilli İstanbul’un Üsküdar ilçesinin en kuzeyinde Boğaziçi’i kıyısında bulunan bir semttir. Semtte sahil boyunca Kıbrıslı Yalısı, Abud Yalısı, Kont Ostrorog Yalısı, Hadi Semi Yalısı ve Edib Efendi Yalısı gibi önemli yalılar bulunur. Semtte bir Rum, bir de Ermeni kilisesi bulunur. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) Boğaziçi Üniversitesi’nde bir tesistir. Bölgedeki klima ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Kandilli’de Servis Home Kalitesi

Klima servisleri hizmetlerinde şehrin en iyisi olan Servis Home ekipleri bir telefon uzağınızda! Teknisyenlerimiz ve danışmanlarımız çağrı merkezimize gelen:

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizi en kısa sürede karşılayarak size kaliteli hizmet sunuyoruz. Hem hızlı hem de garantili uygulamalarımızda satış öncesinde ve sonrasında yanınızda yer alıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis danışmanlarımız mekanlarınıza özel klima seçimi yapmanız için uzman destek sunuyor. Klima modelleri ve fiyatlarını aktararak bütçenize ve mekanınıza uyan modeli seçmenizi sağlıyor. Satış sonrasında da bakım ve onarımda da aklınıza takılan soruları yanıtlıyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları