Kağıthane Klima Servisi – Klimanın Uzmanı!

kağıthane klima servisi

Kağıthane klima servisi, klima tamiri ve onarımında uzman ekip!

Kâğıthane, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçesidir. Kuzeyde Sarıyer, kuzeydoğuda Beşiktaş, doğu ve güneyde Şişli, güneybatıda Beyoğlu ve batıda da Eyüp ile çevrilidir. Kağıthane klima servisi desteğini ekiplerimiz sağlamaktadır. Servis Home Kağıthane klima servisi ekiplerimiz klimanızın modeline uygun montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

Alanında uzman teknisyen kadromuz, 20 yılı aşan sektörel deneyimimiz ve güncel teknolojimiz ile İstanbul’un her noktasına klima servis hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Kağıthane klima servisi ekiplerimiz ile ev ve iş yerleriniz için:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home iklimlendirme danışmanlarımız, klimanız için uygulanacak olan bakım ve onarım işlemleriyle ilgili aklınıza takılan tüm soruları yanıtlarken süreç boyunca yanınızda yer alıyor. Kağıthane klima servisi danışmanlarımız; klimanızın arızasını belirleyerek en kısa sürede sizleri teknisyen ekibimize yönlendiriyor. Klimanın doğru montaj yeri, klima tamiri ve klima kullanımı hakkında da bilgi veriliyor. Kağıthane klima tamiri ve bakımında doğru ekiplerle çalışmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları