Kadıköy Klima Servisi –Konforun Adresi!

kadıköy klima servisi

Kadıköy klima servisi ekiplerimiz hızlı ve güvenli servis kalitesiyle %100 memnuniyet yaratıyor!

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ilçelerindendir. Kocaeli Yarımadası’nın güneybatı kesiminde bulunan Kadıköy, batı ve güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Üsküdar, kuzeydoğuda Ataşehir ve doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. Servis Home Kadıköy klima servisi teknisyenlerimiz ise ilçedeki ev ve iş yerlerine servis uygulamalarını ulaştırmaktadır. Kadıköy klima servisleri ekiplerimiz bakım, onarım ve montaj süreçlerini başarıyla yönetmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Servis Home Hizmetleri

20 yılı aşan sektör deneyimi ve 40 kişilik teknisyen kadromuzla Servis Home Kadıköy klima servisi olarak klimalarınızın yeni gibi çalışması, tasarruflu olması, performansının artması için profesyonel servis hizmetleri sunuyoruz.

Kadıköy klima servisi ekiplerimiz ile mekanlarınıza özel:

• Servis danışmanlığı
• Klima Bakımı
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini uygulamaları yapıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Ücretsiz klima servisi danışmanlığımız sayesinde klimalarınız için daha önce karşılaşmadığınız profesyonellikte hizmet alacaksınız. Kadıköy klima servisi danışmanlarımızdan; arızaların kaynağı ve çözümü hakkında detaylı bilgi alabileceksiniz. Ayrıca klima tamiri süreçlerinde sizleri nelerin beklediğini, nasıl onarım yapılacağını, klima bakımı yapılmasının önemini öğreneceksiniz. Böylece servis ihtiyaçlarınızı bilinçli şekilde karşılayabileceksiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları