İstinye Klima Servisi – Serviste Lider!

istinye klima servisi

İstinye klima servisi mükemmel teknolojisi, uzman ekipleri ve yedek parça ağıyla yanınızda!

İstinye, İstanbul’da Sarıyer ilçesine bağlı bir semttir. Kuzeyde Yeniköy, güneyde Emirgan semtleriyle sınırlıdır. İstinye, İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alır. Eski bir yerleşim bölgesi olan İstinye’de Borusan oto, Otokoç, Maxicenter, ChampionSA, Carrefour, Migros, İstinye Park gibi büyük iş yerleri ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. ABD Başkonsolosluk binasının da bulunduğu bu önemli semtte iklimlendirme ihtiyaçlarını ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

İstinye’de Servis Home Kalitesi

Sektördeki deneyimimiz, geniş yedek parça ağımız ve güvenilir uygulamalarımızla İstinye mahallesinin tamamında servis desteğimizi ev ve iş yerlerinize ulaştırıyoruz. İstanbul’un en iyi servis merkezi olarak:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar konularında %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima satın alırken uzman desteğine ihtiyacınız varsa ServisMan yanınızda! Klima danışmanlarımızla satın alacağınız klimaya sağlıklı karar verebilir, yanlış tercihten uzaklaşırsınız. Ayrıca servis danışmanlarımızdan kullanım önerileri ve servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında bilgi alırsınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisleri olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları