İstiklal Caddesi Klima Servisi – Teknolojik ve Güvenli!

istiklal caddesi klima servisi

İstiklal Caddesi klima servisi, iş yerleri ve mekanlar için özel iklimlendirme çözümleri!

İstiklâl Caddesi, İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Beyoğlu’nda Tünel ile Taksim Meydanı arasında uzanan ve Türkiye’nin en ünlü caddelerinden biri olma özelliğine sahip caddelerdendir. 1.400 metre uzunluğundaki caddenin orta noktası Galatasaray Lisesi’nin yanındaki 50. Yıl Anıtı’nın bulunduğu yerdir. 9 mahalleyi kapsayan İstiklal Caddesi, iş yerleri ve sosyal yaşam alanlarıyla bilinir. Servis Home ekiplerimiz de bölgedeki kafeler, barlar, kitapçılar, sanat galerileri ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme hizmetleri verir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

İstiklal Caddesi’nde Servis Home Kalitesi

İstiklal Caddesi klima servisi olarak İstanbul’un en hareketli noktalarından birine yıl boyu aktif servis hizmetleri sağlıyoruz. Çevredeki oteller, mağazalar ve işletmeler için:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında profesyonel çözümler sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

40 kişilik teknisyen ve danışman kadromuzla klima satış ve serviste uzman çalışmalarla memnuniyetinizi sağlıyoruz. Mekanınız ve iş yerleriniz için hangi klimaların daha avantajlı olduğunu söyleyerek bütçenizi hafifletiyoruz. Sektördeki servislerden farklı olarak satış sonrası süreçte de danışmanlarımızın dilediğiniz an sizinle ilgilenmesini sağlıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları