İçerenköy Klima Servisi – Konfor Garantisi!

içerenköy klima servisi

İçerenköy klima servisi, alanında uzman ekiplerle servis hizmetleri…

İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı bir mahalle olan İçerenköy, Türkiye’nin önemli mahallelerinden biri olarak bilinir. 75 bini geçen nüfusu ile Türkiye’nin de en kalabalık 4. mahalledir. Büyük yaşam merkezleri, oteller, hastaneler, okullar, spor salonları, sinema salonları, alışveriş merkezleri, iş yerleri ve konutları içeren bu büyük mahalleye Servis Home ekibimiz İstanbul’un en kaliteli servis hizmetlerini ulaştırmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

İçerenköy’de Servis Home Kalitesi

İçerenköy klima servisi Servis Home olarak kişi ve kuruluşların klima ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda ve taleplerinizi ilettiğinizde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Klima Sökümü
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Satış ve servis süreçlerinde Servisman servis danışmanlığı sayesinde satın alma, montaj ve servis süreçleri hakkında yeterli bilgiye sahip olacaksınız. Keşif hizmetleri sonrasında mekana uygun klimaları ve fiyatları öğrenmiş olacaksınız. Danışmanlarımızdan klima kullanımıyla ilgili püf noktaları da öğreneceksiniz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları