Hürriyet Mahallesi Klima Servisi

hürriyet mahallesi klima servisi

Hürriyet Mahallesi klima servisi, bakımda, onarımda, danışmanlıkta tam destek!

Hürriyet, İstanbul’un Bahçelievler ilçesine bağlı bir mahalledir. Kuzeybatısında Yenibosna; güneyinde D100 karayolu Ataköy; batısında Çobançeşme, doğusunda Zafer mahalleleri vardır. 46 bini bulan nüfusu ile İstanbul’un büyük mahallelerinden biri olan Hürriyet için Servis Home ekipleri uzman servis hizmetleri sunmaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Hürriyet Mahallesi’nde Servis Home Kalitesi

Servis Home ekibi olarak İstanbul’da her noktaya servis götürme amacıyla 40 kişilik uzman kadromuz, geniş araç filomuz ve sınırsız tedarik ağımızla iklimlendirme ihtiyaçlarınızı anında ve yerinde karşılıyoruz. Sizlere:

• Servis Danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Hürriyet Mahallesi klima servisi olarak mekanınıza uygun kapasiteye sahip klimayı seçmenizi, doğru klima kullanım alışkanlığı kazanmanızı sağlarken klima arızaları ve tamir süreçleriyle ilgili sizi bilgilendiriyoruz. Bu süreçlerin tamamını da servis danışmanlığı kapsamında ücretsiz olarak sunuyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları