Hürriyet Klima Servisi – Uzmanından Hizmet!

hürriyet klima servisi

Hürriyet klima servisi, her biri alanında uzman teknik kadro, sınırsız ekipman ve yedek parça!

Hürriyet, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Bağcılar ilçesine bağlı 22 mahalleden biridir. Kuzeyinde Güneşli; doğusunda Barbaros; batısında Bağlar; güneyinde ise Bahçelievler ilçesine bağlı Kocasinan mahalleleri bulunmaktadır. 24 bin nüfuslu mahallenin iklimlendirme ihtiyaçlarını ise ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Hürriyet Mahallesi’nde Servis Home Kalitesi

Servis Home geniş servis ağıyla İstanbul’da her adrese hizmet veriyor. Hürriyet Mahallesi klima servisi olarak da bu bölgedeki ev ve iş yerlerinin bakım ve arıza çözümlerinde en hızlı hareket eden biz oluyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınızda;

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar talepleriniz için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Uzman klima danışmanlarımızla satış ve servis süreçlerinden %100 memnun kalmanızı sağlıyoruz. Mekanınıza özel klimayı seçerken, klimanızı kullanırken, arıza tamiri ya da bakım yaptırırken yanınızda oluyoruz. Aklınıza takılan her sorunun yanıtını veriyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları