Haseki Klima Servisi – Garantili Hizmet!

haseki klima servisi

Haseki klima servisi, 30 yıla yaklaşan deneyimiyle kusursuz servis desteği sunuyor…

Haseki İstanbul’un Fatih ilçesindeki eski semtlerinden biridir. Fındıkzade ve Aksaray semtleri arasında yer alan Haseki’de 1550 yılında Kanuni Sultan Süleyman’ın eşi Hürrem Sultan tarafından Haseki Darüşşifası (Haseki Hastanesi), Haseki Sultan Camii ve Haseki Külliyesi yaptırılmıştır. Halen hizmet veren bu hastanenin yanında iş yerleri, evler, kamu kurumları için Servis Home klima hizmetleri vermektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Haseki’de Servis Home Kalitesi

Haseki klima servisi ekiplerimiz yaşam alanlarınızdaki iklimlendirme konforunu devamlı kılmak için:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri vermektedir. Çağrı merkezimize ulaşarak ilettiğiniz tüm talepleriniz en kısa sürede karşılanmaktadır. Klimanızdan %100 verim almanız için ekiplerimiz üstün performansla çalışmaktadır.

Servis Danışmanlığı

Haseki klima servisi danışmanlarımızla mekanınız için ideal klimayı daha rahat seçebilirsiniz. Mekan kapasitesine, iklim şartlarına ve istediğiniz ısıtma-soğutma değerlerine göre bütçenize katkısı olacak cihazı satın alırsınız. Ayrıca kullanım püf noktaları alarak ilerleyen zamanlarda ödediğiniz paradan kar etmiş olursunuz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları