Harbiye Klima Servisi – Kalitenin Adresi!

harbiye klima servisi

Harbiye klima servisi, şehrin en güvenilir ve deneyimli ekibi…

Harbiye, İstanbul’un Şişli İlçesi’ne bağlı bir semt ve mahalledir. Adını 1834-1936 yılları arasında burada bulunan Mekteb-i Harbiye’den almıştır. Kuzeyinde Şişli ilçesine bağlı Halaskargazi ve Teşvikiye mahalleleri, batısında gene Şişli ilçesine bağlı İnönü ve Ergenekon mahalleleri vardır. Doğusunda Beşiktaş ilçesi, güneyinde ise Beyoğlu ilçesi yer alır. İstanbul Radyoevi, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi, Muhsin Ertuğrul Harbiye Sahnesi, Hilton Oteli, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Taşkışla ve Maçka binaları, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Harbiye Orduevi ve Askeri Müze gibi önemli yapıların bulunduğu bölgeye Servis Home ekipleri iklimlendirme çözümleri sağlamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Harbiye’de Servis Home Kalitesi

Harbiye klima servisi olarak yaşam alanlarına, iş yerlerine, müzelere ve askeri binalara kaliteli servis hizmetlerimizi götürmeye devam ediyoruz. 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve araç filomuz sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar taleplerinizde yerinde destek sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home klima danışmanlığı sayesinde mekanlarınız için uygun olan klimayı hızla seçebilirsiniz. Harbiye klima servisi ekibi olarak deneyimli keşif uzmanlarımızla birlikte ev ve iş yerlerinizin ihtiyaçlarına göre cihaz satışını gerçekleştiriyoruz. Klima fiyatları, kullanım şekilleri, tasarruf yolları, son çıkan aksesuarlar hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları