Hamidiye Klima Servisi – Serviste Farkındalık!

hamidiye klima servisi

Hamidiye klima servisi, profesyonel klima uygulamaları, anında çözümler…

Hamidiye İstanbul’un Kağıthane ilçesine bağlı mahalledir. Mahallede İSKİ’nin merkez binası olmasından ötürü pek çok yerde Sular İdaresi olarak anılır. 100 bine yaklaşan nüfusu ile gelişmekte olan mahalleler arasında bulunan Hamidiye’nin çevresinde konutlar, iş merkezleri, kurum binaları, okullar, dershaneler, restoran ve kafeler bulunur. Bu bölgeye Servis Home olarak bizler de kaliteli servis deneyimimizi ulaştırırız.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Hamidiye’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Hamidiye klima servisi, 40 kişiye ulaşan teknisyen ekibi ve araç filosu ile İstanbul’un her yerine hizmet götürmeye devam ediyor. Çağrı merkezimizi arayarak:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
Klima Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Servis Danışmanlığı

Servis Home Hamidiye klima servisi uzman danışmanları ile kişi ve kuruluşlara taleplerine göre cihaz önerisi yapıyor. Servis süresince de destek almanızı sağlamak için sürekli sizinle iletişimde oluyorlar.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları