Halkalı Klima Servisi

halkalı klima servisi

Halkalı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Küçükçekmece ilçesine bağlı bir semttir. Halkalı Merkez, İstasyon ve Atakent mahallelerinin bulunduğu alanı kapsamaktadır. Günümüzde yeni yeni düzenli bir yapıya giren Halkalı’da iş yerleri, mağazalar, restoranlar, etkinlik alanları bulunması klima ve klima servisi ihtiyaçlarını büyük ölçüde artırmıştır.

70 binin üzerinde nüfusu ile büyük bir semt olan Halkalı’da kişi ve kuruluşların iklimlendirme ihtiyaçlarını sağlayacak,  kapalı alanlarda konfor oluşturacak klima satış ve servis merkezimiz Servis Home, 7/24 teknik destek anlayışı ile kesin çözümler sunuyor.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Halkalı’nın Servis Devi: Servis Home!

Halkalı klima servisi Servis Home, geniş araç filosu, uzman teknik kadrosu, aktif çağrı merkezi ile iyi ve kaliteli hizmeti, en kısa zaman diliminde adresinize getiriyor. Kurumsal çalışma prensibi ile kapalı alanlarda olması gereken klima çözümlerini sunuyor.  Çağrı merkezimize gelen arıza ve bakım taleplerinizin ardından size en yakın ekibi yönlendirerek arıza tespitiniz yapılıyor, izlenecek prosedür hakkında bilgi veriliyor. Servis Home sizlere:

Servis Danışmanlığı

Servisman ücretsiz servis danışmanlığı ile Halkalı bölgesinde klima kullanılacak mekanlarda keşifler gerçekleştiriyor, var olan klimaların ihtiyaçlarını belirliyor, bakım ve onarım süreçleri hakkında bilgi verirken klimanın daha faydalı kullanılması ile ilgili kişileri aydınlatıyor.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home 7/24 uzman desteği yanınızda. Klima Bakım Servisi işlemleriniz için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home klima servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.

Serviste Mükemmellik!

  • İstanbul’un tüm semtlerine servis hizmeti
  • Profesyonellik ve deneyim
  • Güler yüzlü hizmet anlayışı
  • 7/24 destek hizmeti
  • Hızlı ve yerinde müdahale
  • Ekonomik fiyatlar
  • Zengin yedek parça ve aksesuar

Referanslar
Bakım Fiyatları