Halide Edip Klima Servisi – Kaliteli Hizmetin Adresi!

halide edip klima servisi

Halide Edip klima servisi olarak ev ve iş yerleri için klima servis desteği sunuyoruz.

Halide Edip Adıvar, İstanbul’un Şişli ilçesinde Şişli semti ile Piyalepaşa Bulvarı arasında mahalle. Adını Türk edebiyatının ünlü romancılarından Halide Edib Adıvar’dan alır. 18 bin kişiye ulaşan nüfusu ile Şişli’nin büyük yerleşim alanlarından olan Halide Edip’te servis hizmetlerini deneyimli ekiplerimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Halide Edip’te Servis Home Kalitesi

Halide Edip Klima servisi olarak sizlere 20 araçlık filomuz ve 40 kişilik uzman ekibimiz sayesinde İstanbul’un en iyi servis hizmetlerini veriyoruz. Güler yüzlü çağrı merkezi çalışanlarımız:

• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında taleplerinizi alarak ilgili birimlerimizi adresinize yönlendiriyorlar.

Servis Danışmanlığı

Hangi klimayı alacağınıza, nereye monte ettireceğinize ya da arıza durumlarında ne yapacağınıza karar veremediyseniz servis danışmanımız yardımınıza koşuyor. Servis Home, Servisman klima danışmanlığı ile ücretsiz olarak satış ve satış sonrası süreçlerde tam destek alacaksınız. Mekan büyüklüğüne, iklim şartlarına ve istediğiniz sıcaklık değerlerine göre ideal klimayı bulacaksınız.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları