Halıcıoğlu Klima Servisi – Hızlı ve Güvenli!

halıcıoğlu klima servisi

Halıcıoğlu klima servisi, İstanbul’da tam hizmet, modern uygulamalar…

Halıcıoğlu, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinin mahallelerinden biridir. Tarihi dokuya sahip olan Halıcıoğlu, Surp İstepenos Kilisesi, Ermeni Protestan Kilisesi ve sinagogu ile kozmopolit görünüme sahiptir. Zamanla bu eserler tahrip olsa da günümüzde halen kültürel değere sahip olan Halıcıoğlu’nda yer alan ev ve iş yerlerine teknik ekiplerimiz servis hizmeti götürmektedir.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Halıcıoğlu’nda Servis Home Kalitesi

Halıcıoğlu klima servisi olarak 40 kişilik teknisyen ekibimiz ve araç filomuz sayesinde:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar hizmetleri için yerinde destek sunuyoruz. Çağrı merkezimize gelen talepleri hızlı şekilde karşılayarak cihazınızı sorunsuzca kullanmanızı sağlıyoruz.

Servis Danışmanlığı

Klima nasıl alınır, nereye monte edilmelidir ve nasıl kullanılır gibi sorularınıza servis danışmanlarımız cevap veriyor. Halıcıoğlu klima servisi danışmanlarımız ev ve iş yerleriniz için istediğiniz kapasitede ve tasarruflu ürünlerin satışını yapıyor. Ayrıca keşifte ve onarımda da teknisyenlerimizle birlikte hareket ediyor.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir; Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti veriyoruz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları