Halaskargazi Klima Servisi – Yerinde Hizmet!

halaskargazi klima servisi

Halaskargazi klima servisi olarak memnuniyet odaklı klima servis uygulamaları sunuyoruz.

Halâskârgazi Caddesi, Taksim Meydanı’ndan başlayarak Mecidiyeköy’e doğru giden yolun Harbiye’den Şişli Camii’ne kadar uzanan bölümüdür. İstanbul’un işgal altında olduğu yıllarda Mustafa Kemal Atatürk bu caddede bir ev tutmuş, annesi ve kız kardeşiyle birlikte buraya yerleşmiştir. Yol üzerinde yer alan iş merkezleri, bankalar, çarşılar, müzeler ve lokantalar için servis hizmetlerini deneyimli ekibimiz karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Halaskargazi’de Servis Home Kalitesi

Servis Home Halaskargazi klima servisi iş yerlerinde ve evlerde klimaları olan kişilere farklı servis hizmetleri veriyor. Çağrı merkezimize kayıt yaptırdığınızda:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetler için ekibimiz adresinize geliyor.

Servis Danışmanlığı

Halaskargazi klima servisi olarak satış öncesi ve sonrası tam destek sunuyoruz. Danışmanlarımızla mekanınıza uygun klima seçiminde size yardımcı oluyoruz. Klima model ve kapasite bilgilerini, arıza durumlarında yapmanız gerekenleri, klima kullanım bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları