Hacıosman Klima Servisi – Serviste Mükemmellik

hacıosman klima servisi

Hacıosman klima servisi, yaşam alanlarınızda konforu ve rahatlığı sağlıyor.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer ilçesine bağlı bir semt olan Hacıosman, Cumhuriyet, Tarabya ve Derbent mahallelerinin kesiştiği alanda bulunmaktadır. Metro hattının bulunması nedeniyle sürekli gelişen semtte pek çok iş yeri ve otel bulunur. Servis Home ekibi olarak bizler de Hacıosman’daki restoranlara, kafelere, bankalara, okullara, ev ve iş yerlerine klima çözümleri ulaştırmaya devam ederiz.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Hacıosman’da Servis Home Kalitesi

Servis Home Hacıosman klima servisi, geniş araç filosu ve 40 kişilik deneyimli ekibiyle klima satın almak isteyenlere ve cihazını servise verecek olanlara yardımcı oluyor. Arıza talebinizin alınmasından itibaren kaydınızı oluşturuyor ve adresinize gelerek:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

Servis Danışmanlığı

Hacıosman klima servisi Servis Home, servis danışmanlığı hizmetimiz ile sizlere satın alacağınız klimalara rahatça karar verme avantajı sunuyoruz. Aynı zamanda onarım ve bakım süreçleri hakkında uzmanımız Servisman’den bilgi almanızı sağlıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları