Gürsel Klima Servisi – Fark Yaratan Uygulamalar

gürsel klima servisi

Gürsel klima servisi, İstanbul’un her yerinde iklimlendirme çözümleriyle 1 numara!

Gürsel Mahallesi Kağıthane sınırları içinde yer alır. İstanbul’un yoğun trafikli, canlı, kalabalık bir bölgesidir. Mağazalar, lokantalar, kafeler, restoranlar ve konutlar ile dikkat çeken Gürsel’nda klima hizmetlerini Servis Home’un deneyimli ekibi karşılamaktadır.


Servis Talebi
Servis Çağırmadan Önce
ServisMan

Gürsel’de Servis Home Kalitesi

Servis Home, Gürsel klima servisi olarak İstanbul’un her köşesine hizmet götürmeye devam ediyoruz. Çağrı merkezimize gelen aramalarınızın ardından teknik ekibimizle birlikte:

• Servis danışmanlığı
• Bakım
• Tamir – Onarım
• Montaj – Söküm
• Yedek Parça – Aksesuar konularında hizmet vermek için adresinize geliyoruz.

Servis Danışmanlığı

Gürsel mahallesi klima servisi olarak servis danışmanlarımızla birlikte hangi klimayı satın alacağınıza karar vermenizi sağlıyoruz. Klima performansları, fiyatları, kullanım önerileri ile ilgili bilgiler veriyoruz. Mekanda en uygun yere klima montaj için keşif hizmeti sunuyor, servis çalışmalarında yanınızda yer alıyoruz.

Hangi Markalara Klima Servis Hizmeti Veriyoruz?

Yetkili klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz. Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteğinden yıl boyu yararlanabilirsiniz. Klima bakım ve arıza için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Servis Home Klima Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayabilirsiniz.


Referanslar
Bakım Fiyatları